İtalya Kayak Turu

İTALYA'DA MUHTEŞEM ALPLERDE KAYAK

''CORTINA d'AMPEZZO''

BORAJET HAVAYOLLARI İLE

4GECE 5 GÜN

Sömestre Dönemi

31 Ocak – 04 Şubat 2017

 

İtalya’nın tek Best of Alps unvanını kazanmış kayak merkezi Cortina d’Ampezzo, kayak tutkunları için adeta bir cennet. Alpler’deki rakipsiz konumuyla, her zorluk seviyesinde büyük çeşitliliğe sahip parkurlarıyla, her yaştan kayak tutkununa eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor. 1956 Kış Olimpiyatları ve 1969 Dünya Alpine Kayak şampiyonalarına ev sahipliği yapan ve 2019 Dünya Alpine Kayak Şampiyonasına aday olan Cortina, Dolomiti Superski bölgesinin bir parçası. 12 kayak resort’ünü bağlayan, dünyanın en büyük kayak asansörü burada yer almaktadır: Bir geçişle 1220 km’lik pistlere ulaşımı sağlıyor. 

 

GÜN 1: İSTANBUL – TRİESTE - CORTINA d'AMPEZZO

Sabiha Gökçen’de saat 06.00’da buluşma. Borajet YB 1120 numaralı uçuşla saat 09.00’da Trieste’ye hareket. Yerel saatle 09.15’te varış ve bizi bekleyen aracımız ile Alplerin Prensesi diye adlandırılan Cortina d’Ampezzoya transfer. Yaklaşık 3 saatlik güzel bir yolculuktan sonra İtalya Alp’lerinin en güzel Kayak merkezi Cortina d’Ampezzoya varış. Seçilen otele transfer ve check-in işlemleri. Otelinize yerleştikten sonra Skipass ve arzu edenler için Kayak kiralama işlemlerini yapabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

 

GÜN 2: CORTINA d'AMPEZZO

Otelinizde alacağınız kahvaltı sonrası muhteşem Alplerde, seçtiğiniz pistlerde kayak keyfi. Öğle ve aksam yemekleriniz için Cortina’da her bütçe ve zevke uygun restoran imkânı mevcuttur. Geceleme otelinizde.

 

GÜN 3: CORTINA d'AMPEZZO

Kahvaltı sonrası kayak aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

GÜN 4: CORTINA d'AMPEZZO

Kahvaltı sonrası kayak aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

GÜN 5: CORTINA d'AMPEZZO – TRIESTE – İSTANBUL

Sabah belirtilen saatte otellerinizden alınıp Trieste Havalimanına transferiniz gerçekleşecek.Check-in ve pasaport işlemlerinden sonra Borajet YB1121 nolu uçuş ile İstanbul Sabiha Gökçen’e 10.15’te hareket. Yerel saat ile 14.45’te varış. Turumuzun sonu.

 

CORTINA d’AMPEZZO/S. VITO DI C./AURONZO-MISURINA SKIPASS ÜCRETLERİ*

GÜN

YETİŞKİN

ÇOCUK (26.11.2000 sonrası doğanlar)

YETİŞKİN (26.11.1951 öncesi doğanlar)

1

47 €

33 €

42 €

2

93 €

65 €

84 €

3

135 €

95 €

122 €

4

173 €

121 €

156 €

5

207 €

145 €

186 €

6

238 €

166 €

214 €

7

252 €

176 €

227 €

 

*: 3 – 8 yaşları arasında çocuklar, yanlarında bir yetişkin ile skipass’tan ücretsiz faydalanabilirler.

 

HOTELLER*

DOUBLE/TWIN/TRIPLE ODADA KİŞİ BAŞI

SINGLE FARKI

2-12 YAŞ

0-2 YAŞ

3* HOTEL ROYAL vb.
www.hotelroyalcortina.it

569 €

320 €

499 €

50 €

3* HOTEL COLUMBIA vb.
www.hcolumbia.it

569 €

320 €

499 €

50 €

4* SUP. PARKHOTEL FALORIA vb.
www.parkhotelfaloria.it

849 €

660 €

779 €

50 €

 

 

*: Otellerimiz Cortina d’Ampezzo kayak kasabası içinde olup, Ski lift’lere yürüyerek veya free shuttle ile ulaşılır.

 

Bilinmesi gerekenler:

 

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

 

•  havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

 

• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden tur sorumlu değildir. 

 

• Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 

 

•  gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 

 

•  yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

• Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 

 

 

• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 

 

 

• Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

 

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından tur şirketi sorumlu tutulamaz. 

 

• Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 

 

• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

 

• Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 

 

•  konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde tur şirketinden tazminat hakkı yoktur. 

 

• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından tur kesinlikle sorumlu değildir. 

 

• Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 

 

• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

 

• Skipass ücretleri değişkenlik gösterebilir. Skipass ücretlerindeki değişiklikten dolayı tur şirketi sorumlu tutulamaz.

 

İPTAL KOŞULLARI

 

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 21 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

 

B- Tüketici, hizmetin başlamasından 21-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50' sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

 

C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 15 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50 sini , 15 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder

 

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

•Borajet Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW)-Trieste(TRS)-İstanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

•Havalimanı vergileri

•Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

•Seçilen otellerde 4 gece oda kahvaltı dahil konaklama

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

•Vize ücreti (130 Euro)

•Özel Seyahat sağlık sigortası (10 Euro)

•Yurt dışı çıkış harcı bedeli

•Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 

Uygar Tours, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat once teyid edilmesi gerekmektedir.Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.Uçağın ineceği şehre gore parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Uygar Tours sorumlu tutulamaz. Uygar Tours gerekli gördüğü durumlarda tur güzergahını içeriği aynı olmak kaydıyla değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta iade edilemez.Programda belitilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün / günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Uygar Tours sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odada ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Uygar Tours konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Tur fiyatlarımıza yurtdışı çıkış harç bedeli dahil değildir.

Başlangıç / Bitiş İndirim Oranı Kişibaşı Tutar Single Tutar Üçüncü Kişi Tutar Çocuk Tutar
Yorum Ekle
Değerlendirmeniz:
Değerli misafirimiz sorularınız için en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)