Eresin Hotels Sultanahmet

Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet Eresin Hotels Sultanahmet

1 Tarih Seçimi

↓ Devam
Değerli misafirimiz ön rezervasyonunuz için en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı:
Değerli misafirimiz sorularınız için en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Fiyat Listesinde belirtilmiş olan fiyatlar, fiyat açıklamasında belirtilmediği takdirde ÖZEL GÜNLERDE (Yılbaşı, Sömestr, Bayram, Özel Tatil Günleri, Fuar Dönemi vs.) geçerli değildir. Yapacağınız rezervasyonlarda Uygar Tours fiyat değiştirme hakkını saklı tutar.

KONUM

Atatürk Havaalanına 20 km ,Topkapı Sarayına 5 dk.,Ayasofyaya 5 dk. mesafededir.Eresin Crown Hotel Sultanahmet'de, İstanbul'un tarihi merkezinde eğlence, turizm ve alışveriş merkezlerine yakın, Sultanahmet Camii'ne, Ayasofya ve Topkapı Sarayı' na yürüme mesafesindedir.

ODA ÖZELLİKLERİ

Otelde 60 oda bulunmaktadır. Odalarda klima, minibar, kuaför, telefon hattı, elektronik kasa, elektronik kapı kilit sistemi, uydu kanalları, TV, radyo ve müzik kanalları mevcuttur.

TESİS ÖZELLİKLERİ

Mozaik Restaurant: Mozaik Restaurant'ın hoş ortamında eşsiz, mükemmel ve leziz yemeklerin tadını çıkarın. Restaurant ismini eski bir sarayın bahçesi ya da koridorunu andıran balık desenli mozik zemininden almıştır. Teras Restaurant: Sultanahmet Camii'nin manzarasına karşı, boğaz, Marmara Denizi ve Prenses Adaları manzarası ile mükemmel bir yemek deneyimi yaşayın. Yorucu bir İstanbul gününden sonra Coloumn Bar'da dinlenirken içkinizi yudumlayabilirsiniz. Otelde işinizi kolaylaştıracak telefon, faks, yazıcı gibi imkanlar mevcuttur. Otelde iki tane tam donanımlı toplantı odası bulunmaktadır. Boğaziçi ve Haliç Odalarında klima mevcut olup 180 kişilik kapasitesi mevcuttur. Projektor, DVD, TV, speaker, mikrofon toplantı odasında bulunan ekipmanalrdan bazılarıdır. Oteldeki balo salonunun 120 kişilik kapasitesi mevcuttur. Kaliteli hizmet ve tam donanımlı salon sayesinde misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.

Harita

0 312 425 39 72 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir
veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
En kısa sürede size cevap verilecektir.

Ad :
Soyad :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Otel Konsepti

ODA KAHVALTI

Sabah Kahvaltısı Dahil Konaklamadır.
Yorum Ekle
Değerlendirmeniz:
Değerli misafirimiz sorularınız için en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)